سبد خرید
0
No products in the cart.
حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

خدمات

تیم باربری سٌلولیکس با بیش از 20 سال تجربه حمل و نقل پیانو و برخوردار از کادری متخصص و مجرب، همواره در تلاش بوده تا بهترین خدمات حمل و نقل را به مشتریان ارا‌‌ئه دهد.

همانگونه که مستحضرید، جابجایی پیانو در اسباب کشی به دلیل ارزشمند بودن مادی و معنوی آن، عملی بسیار تخصصی است و نیاز به مهارت کافی دارد. یکی از مراحل مهم اسباب کشی و جابجایی وسایل منزل، نحوه حمل و جابه جایی پیانو است.

هنگام حمل و نقل پیانو، باید نکات مهمی را در نظر گرفت که تیم باربری ما کاملا به آنها آگاهی دارند و جهت اطلاع و اطمینان خاطر شما مشتریان گرامی، مواردی را بطور خلاصه به شرح ذیل به حضورتان اعلام می داریم:

جابجایی پیانو باید بسیار دقیق و آرام باشد.

بسته بندی پیانو بسیار حساس و مهم است چون اینکار مانع از آسیب رسیدن به بدنه و دیوار های اطراف و همچنین سیستم مکانیزم پیانو می شود. معمولا این کار با استفاده از پتو یا پارچه های کلفت و با استفاده از تسمه و لوازمی مانند آن صورت می گیرد.

برای جابجایی پیانوها پس از بسته بندی، از وسایلی مانند چرخ های بزرگ استفاده میشود.

کوک کردن پیانو، امری تخصصی است و تکنیسین ها برای کوک دقیق هر نت، باید تست‌های شنیداری معینی را انجام ‌ و به دقت به صدا گوش دهند تا بتواند صدای ضربات ناشی از اختلاف فرکانس دو سیم را بشنوند. در حال حاضر متخصصین خبره و حرفه ای ما، آماده ارائه خدمات کوک و رگلاژ پیانوهای شما عزیزان می باشند و تمامی خدمات با ضمانت صورت می گیرد.

شرح مختصری از آنچه که باید درباره تنظیم و کوک پیانو بدانید را در اختیارتان قرار می دهیم.

کوک کردن پیانو

کوک پیانو یا تیونینگ رایج ترین کلمه ای است که در مورد سرویس پیانوهای آکوستیک می شنویم. کوک پیانو در واقع کشش سیمها تا فرکانس مطلوب (بین ۴۳۰ تا ۴۴۰ هرتز) است به گونه ای که صدای تولید شده کاملا استاندارد و شفاف باشد. عوامل مختلف مانند رطوبت، تغییرات آب و هوایی، جا به جایی، مقدار نواختن و زمان، عوامل اصلی هستند که موجب می شود، پیانو از کوک خارج شود.

ویسینگ و صداسازی پیانو

ویسینگ، مجموعه فرآیند بازسازی چکشها و ایجاد تغییر در آنها است که موجب ایجاد تغییر صدای تیز به گرد و یا برعکس آن، بر حسب نیاز نوازنده میگردد.

رگلاژ پیانو

رگلاژ پیانو در واقع تنظیم فاصله چکش ها، زمان رفت و برگشت آنها و تنظیم وزن کلاویه ها می باشد.

پیانو آکوستیک سلولیکس
تفاوت پیانو دیجیتال و آکوستیک
پیانو سلولیکس
مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول