سبد خرید
0
No products in the cart.
حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

پیانو برای کودکان
یادگیری پیانو برای کودکان
پیانو کودکان
اهمیت استاد حرفه ای در آموزش پیانو

آموزش پیانو به کودکان

یادگیری پیانو، از جمله مهارتهایی است که کودک می تواند تا آخر عمر از آن لذت ببرد. بعلاوه، آموزش پیانو به کودکان، توانایی ذهنی و قدرت یادگیری آنها را پرورش می دهد و چندین مزیت همچون تمرکز ذهنی، تقویت حافظه، افزایش اعتماد به نفس و … برای کودکان دارد.

اگر شما می خواهید فرزندتان این مهارت را بیاموزد، باید در نظر بگیرید که داشتن یک استاد موسیقی حرفه ای، یکی از مهمترین مراحل برای یادگیری این ساز تخصصی است. در ادامه ضمن بررسی مزایای آموزش پیانو برای کودکان، به معرفی بهترین کلاس آموزش پیانو و ویژگی های آن می پردازیم.

اهمیت آموزش پیانو به کودکان

از آنجا که برای خرید پیانو، باید هزینه زیادی پرداخت کرد، شاید از آموزش پیانو به کودکان خود، صرف نظر کرده باشید. ولی باید گفت، آموزش پیانو به کودکان، به دلیل مزایای بسیاری که دارد، از اهمیت بالایی برخوردار است. همچنین شما می توانید در ابتدا با خرید پیانو دیجیتال با قیمت کمتر، آموزش پیانو به کودکان را آغاز کنید.

افزایش تمرکز

نداشتن تمرکز کافی، یکی از مشکلاتی است که بسیاری از کودکان با آن موجه می شوند. به طور کلی، یادگیری موسیقی، می تواند تمرکز را افزایش دهد و آموزش پیانو هم از این قاعده مستثنا نیست. نواختن پیانو، به کودکان این امکان را می دهد تا هر روز 15 تا 30 دقیقه، فقط روی این فعالیت تمرکز کنند و به این طریق، موجب افزایش تمرکز آنها می شود.

ارتقای اعتماد به نفس

مطمئنا نواختن پیانو، یک فعالیت چالش برانگیز است و آموزش پیانو برای کودکان، موجب ایجاد احساس موفقیت می شود. آنها می توانند از این طریق استعداد خود را به نمایش بگذارند و پس از تسلط بر یک قطعه، اعتماد به نفس آنها افزایش می یابد.

کمک به ارتباط با احساسات و عواطف

تغییرات ظریفی در صدای ما وجود دارد که می تواند نشان دهنده حالات و احساسات ما باشد. به طور مشابه، نت هایی در موسیقی وجود دارند که به ما اجازه می دهند، احساسات را ببینیم. تغییرات در ملودی، تغییر در صدا، لحن، همگی می توانند احساسات نوازنده را به شما منتقل کنند. تحقیقات نشان می دهد که کودکانی که دروس موسیقی را گذرانده اند، بهتر می توانند تفاوت های ظریف در لحن را درک کنند و این موضوع، آنها را به شنوندگان بهتری تبدیل می کند که درک بهتری از احساسات در آنها ایجاد می شود.

تقویت مهارت های اجتماعی

تمرین یک قطعه روی پیانو، یک کار فردی است، اما اجراها و تمرینات گروهی، فرصت‌هایی برای کودکان ایجاد می کنند که با نوازندگان دیگر، در تعامل باشند. به همین دلیل، مهارت های اجتماعی آنان را تقویت می کند.

یادگیری انضباط و احساس مسئولیت

یکی دیگر از مزایای آموزش پیانو به کودکان، این است که موجب افزایش انضباط و احساس مسئولیت می شود. آنها برای اینکه در نواختن پیانو خوب باشند، باید به تمرین ادامه دهند. سنین پایین، زمان بسیار مناسبی برای آموزش اهمیت تنظیم یک برنامه روزانه و روتین به کودکان است. همین موضوع موجب می شود، کودک شما، احساس مسئولیت و انضباط را بیاموزد.

توسعه مهارت های یادگیری

انضباط، اعتماد به نفس، تمرکز و گوش دادن فعال، مهارت های مورد نیاز برای یادگیری هستند. این مهارت ها برای یادگیری هر چیزی در زندگی ضروری هستند. تمرین موسیقی عملاً توانایی یادگیری کودکان را افزایش می دهد.

پیانو دیجیتال یاماها P45

پیانو دیجیتال یاماها P45

26,700,000 تومان

پیانو دیجیتال رولند F-701

پیانو دیجیتال رولند F-701

76,000,000 تومان

پیانو دست دوم یاماها مدل YUS1

پیانو دست دوم یاماها مدل YUS1

تماس بگیرید

آموزش پیانو به کودکان از چه سنی امکان پذیر است؟

باید گفت بهترین سن برای شروع به یادگیری پیانو، با توجه به ویژگی ها و استعداد کودکان، متفاوت است. به طور کلی بهترین سن برای شروع پیانو، معمولا بین 6 تا 9 سالگی است. با این حال بسته به شرایط، حتی کودکان زیر 5 سال هم می توانند نواختن پیانو را آغاز کنند. حتی موتسارت، نواختن را از 3 سالگی شروع و در 5 سالگی آهنگسازی را آغاز کرد.

تاثیر انتخاب صحیح استاد، بر یادگیری پیانو

آموزش پیانو کودکان، اگر توسط یک استاد حرفه ای و باتجربه صورت نگیرد، علاوه بر اینکه یادگیری صحیح موسیقی را با مشکل مواجه می کند، سرخوردگی کودک را سبب می شود. به همین دلیل باید هنگام انتخاب استاد موسیقی برای کودکان، توجه بیشتری داشت. برای اینکار، می توانید تخصص، تجربه نوازندگی، قدرت انتقال و فن بیان استاد مورد نظر خود را بررسی کنید. داشتن همه این ویژگی ها، نشان دهنده یک استاد مناسب است.

آموزش پیانو به کودکان
سن مناسب برای آموزش پیانو
آموزش پیانو به کودکان
آموزش پیانو کودکان

دوره آموزش پیانو به کودکان سلولیکس

حال که با ضرورت آموزش پیانو به کودکان، مزایای آن و اهمیت انتخاب استاد صحیح برای آموزش پیانو، آشنا شدید، دوره آموزش پیانو سلولیکس را معرفی می کنیم. دوره های آموزشی سلولیکس، که به زودی در اختیار متقاضیان آموزش پیانو کودکان، قرار داده می شود ؛ یکی از جامع ترین دوره های آموزشی است که می توانید با اطمینان کامل، آن را تهیه کنید. شما می توانید برای اطمینان، نحوه آموزش اساتید ما را مشاهده کنید و پس از انجام بررسی های لازم، نسبت به تهیه آن اقدام کنید. پیشنهاد می کنیم برای دریافت مشاوره یا دریافت اطلاعات بیشتر در این خصوص، با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.
مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول