سبد خرید
0
No products in the cart.
حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

Sololix

onlineshop

ما که هستیم؟

سٌلولیکس با هدف ارتقاء سطح فرهنگ موسیقی و ارائه برترین برند های ادوات موسیقی در ایران، شکل گرفته است.
ما با بیش از ۱۱ سال سابقه در زمینه فروش ادوات موسیقی، شما را در قدم های اول خرید، آموزش، خدمات پس از فروش و … یاری خواهیم کرد.
مجموعه سٌلولیکس با به کار گرفتن کارشناسان خبره در زمینه مشاوره و فروش محصولات باکیفیت، سعی در ارائه بهترین خدمات را دارد و مشتاقانه در مسیر راهنمایی مشتریان برای انتخاب مناسب‌ترین گزینه قدم بر میدارد.

،،

موفقیت ما در گرو کار گروهی از کارشناسان سخت کوش، باهوش و با استعداد است. ما قطعاً خیلی خوش شانس هستیم که این گروه از کارکنان متعهد را داریم که شور و فداکاری شان، سٌلولیکس را می سازد.

،،

هدف اصلی ما تحکیم و گسترش پایه مشتری و برندمان است

چشم انداز سٌلولیکس

چشم انداز ما رشد در زمینه تعداد مشتریان، توسعه جغرافیایی، توسعه محصول و خدمات، تعالی عملیاتی ( بهبود مداوم در تجربه مشتری از خرید و رسیدن به بهره وری) و تقویت رابطه با تمام مشتریانمان می باشد.

برنامه آینده سُلولیکس، برنامه‌ای برای کودکان است که برای الهام بخشی، آموزش و آماده کردن هزاران کودک و نوجوان از جوامع کم‌درآمد و کم‌برخوردار، طراحی شده تا بتوانند علم موسیقی را دنبال کنند.

ماموریت ما ارائه محصولات موسیقی در سراسر ایران با بهترین قیمت و در کمترین زمان ممکن می باشد. ما کار می کنیم که چیز مهمی بسازیم. چیزی که برای مشتریانمان اهمیت زیادی دارد و همه ما می توانیم در آینده درباره‌ی آن صحبت کنیم. چنین چیزهایی قرار نیست آسان به دست آید.

علیرغم اینکه چالش ها و موانع پیش روی ما جهت رسیدن به بینش بلند مدت در مورد سٌلولیکس بسیار است؛ تلاش ما فهمیدن شیوه افزودن ارزشی کاملا جدید به خرید مشتری هایمان به صورت اینترنتی است. ما در سٌلولیکس از همه مشتریانمان برای کار و اعتمادشان؛ و همچنین از یکدیگر برای سخت‌کوشی مان سپاسگزاریم.

مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول